Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ločenice:HC Ledenice

24. 11. 2009

HC Ločenice: HC Ledenice

5:5

                         

Český Krumlov 20:45 sobota 28.11.2009

 

Sestava:                            

Brankář                              Seiml

                        
Obrana:         Zoubek            Matoušek  

                         Štěch                Kopecký     

                          Pokorný Z.                               


Útok :              Kesl           Borovka        Keřka

                         Jakub          Králík P.         Sviták  

                         

Goly:  Borovka  ,Králík P 2x , Jakub 2x

                        

  

 Před samotným zápasem jsme dostali od trenéra  taktické pokyny, které bylo nutno dodržet pro dobrý výsledek proti silnému soupeři.

      

Všechny úkoly jsme si vzali k srdci a začali jsme důkladně bránit a čistit střední pásmo. Nikdo však nečekal, že můžeme i docela solidně útočit při tomto pojetí hry. A ono to šlo. Všichni byli překvapeni, když Jakub vstřelil první branku a na něj navázal P. Králík 2:0. Z naší kvalitní hry jsme byli sami až zaskočeni a v některých situacích jsme dokonce nevěděli co dělat s volným pukem. V podstatě až 80 procent zápasu jsme odehráli v obranném pásmu soupeře. Protivník nám dával goly pouze z dosti poslepovaných akcí po nešťastném odrazu puku. To se stalo i při prvním soupeřovo golu 2:1. My jsme však nepolevili a po dobrém atakování v útočném pásmu Davida Borovky jsme opět náskok navýšili 3:1. Poté přišla přesilová hra soupeře a zase slepený a možná i vlastní gol 3:2.

     

Zápas jsme však měli nadále pod naší kontrolou a během deseti minut to bylo zásluhou P.Králíka 4:2. Avšak soupeř po našem malém zaváhání  v obraně trestal 4:3. Neuběhlo však ani pár minut a Jakub se prokličkoval obranou soupeře a nekompromisně zavěsil pod víko 5:3. To jsme se již viděli jako vítězové tohoto utkání. V tuto chvíli zbývalo do konce 5 minut.  

  

Přišli však dvě zbytečné vyloučení, rozhočí nás poslal do třech. Pět proti třem jsme ustáli, ale následnou přesilovku již ne 5:4. To už se každý koukal na hodiny, které v tu chvíli tikali velice pomalu. Přišel poslední útok Loučovic, útočník zavezl puk až za bránu a z poza brány zatlačil puk i s brankářem do sítě 5:5. Tento výsledek platil již do konce utkání.

   

Pokud zopakujeme výkon i příštím zápase  s týmem Schmied Trhové Sviny, tak věřím, že tohoto soupeře rozdrtíme.

   

 

 

Příští zápas: Český Krumlov 4.12.2009 21:30