Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ledenice: HC Trhové Sviny

11. 10. 2009

HC Ledenice: HC Trhové Sviny

5:2

Soběslav 9:30 neděle 11.10.2009

 

Sestava:

 

 

Brankář                      Seiml

 

Obrana:          Pokorný Z          Matoušek

                       Kopecký             Fyrbach      

 

Útok :             Kesl            Marek       Králík P.

                        Keřka        Tůma        Borovka

                         Bohm

                                                                                  

Goly: Keřka, Borovka, Marek, Králík P, Bohm

Do utkání jsme sice nastupovali bez nejproduktivnějšího hráče Jaroslava Puffer (Jágra), avšak s odhodláním vybojovat první body v soutěži. Trenér se pro tento zápas rozhodl nominovat pouze deset hráčů plus jednoho náhradníka a byla to určitě dobrá volba.

Utkání začalo z naší strany bez bázně a hned v prvních momentech jsme ukazovali soupeři naší útočnou sílu. V 6 minutě utkání dostal na útočnou modrou milimetrovou přihrávku od Borovky Bohm, jenž rychlostí blesku prokličkoval soupeřovu obranu a skóroval na 1:0. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a v kritických momentech nás podržel brankář Seiml. V 15 minutě jsme byli rozhodčím vyloučeni a sehráli následné oslabení tak, že po vypíchnutí puku Keslem jel Marek na soupeřovu branku a nemýlil se. 2:0. Agilní soupeř se vrátil do hry po naší nešťastné teči , se kterou Seiml nemohl nic dělat.2:1. Prokázali jsme týmového ducha a hned během cca 15 minut jsme zvýšili náš náskok  Keřkou a Králíkem o tři branky. 4:1. Houževnatý soupeř se nechtěl vzdát a 15 minut před koncem utkání snížil po důrazné hře před naší brankou na rozdíl dvou branek. 4:2. Protivník chtěl jistě v tuto dobu ještě něco s výsledkem provést, nicméně Borovka učinil veškerým soupeřovým nadějím konec, když byl důrazný před brankařem. 5:2.

 Tento výsledek již vydržel do konce utkání. Věřím, že předvedená hra nebyla pouhou náhodou a minimálně stejný výkon předvedeme v sobotu 17.10.2009 v Českém Krumlově proti Ločenicím

 

 

Příští zápas: Český Krumlov 17.10.2009 20:45 HC Ločenice

Nominace bude upřesněna na tréninku v sobotu 17.10.2009 od 9:30 ve Veselí nad Lužnicí