Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla soutěže

Uveďme pro přehlednost pravidla soutěže Amatérská Hokejka

1) Povolen pouze 1 aktivní hráč s registrací na zápas. Tím se rozumí, že již aktivně hraje jakoukoliv oficiální soutěž ledního hokeje za nějaký tým./ pokud bude mít tým v zápase více než 1 aktivního reg.hráče - KONTUMACE/

2) Každý tým vystupující v daném zápase jako domácí je povinnen zajistit led + rozhodčího.

3) Při problémech na ledu to řeší kapitáni, či zástupci týmů mezi sebou a předají info Mirkovi Macháčů, jakožto vedoucímu soutěže, a ten pak s ostatními zástupci týmů Amatérské Hokejky /dále jen AH / vysloví verdikt ,či postih daného proviněného týmu.

4) Pokud se soupeř bezdůvodně nedostaví na smluvený termín zápasu,je povinen uhradit
organizátorovi  polovinu nákladu za ledovou plochu. Neůčast se musí nahlásit
nejpozději do 3.dnů před smluveným termínem zápasu.

5) Každý tým si dohodne se soupeřem, jaký zápas určí jako přátelský, týká se to pouze období Masopustů, plesů atd.,aby toho nikdo nezneužíval. Takže jen v tomto období, kdy bude týmu chybět příliš hráčů ze svého původního kádru.

6) Pravidla ledního hokeje pro AH jsou shodná s klasickým hokejem. Jen upozornění pro týmy: jsme amatérská hokejka, takže podle toho přistupujte k tvrdosti hry. Tudíž není cílem zranit jiného hráče z jiného týmu a masírovat si tak své hokejové ego.Jsme amatéři a nejsme za to placení jako ligový hráči, takže není důvod být přehnaně agresivní, natož mimo rámec pravidel, které by měl každý hráč zběžně znát.

7) Každý tým vystupující jako domácí v daném zápase je povinnen emailem informovat Jindru Zoubka o výsledku zápasu do 3 dnů od ukončení zápasu. Ten pak výsledky uveřejní na stránkách HC LEDENICE, kde bude i sekce s výsledky zápasů a vůbec výsledky AH. Takže tam pak má každý možnost ověřit si správnost údajů. Při nesrovnalostech opět kontatkovat Mirka Macháčů  a zástupce všech týmů, a ti, jako rada AH, pak rozhodnou o správnosti údajů.

8) V případě neopodstatněné a předem neschválené neúčasti jednoho z týmů v soutěžním zápase, je tento zápas kontumován v neprospěch neúčastnícího se týmu. Konečný verdikt vynáší Mirek Macháč, jakožto oficiálně zvolený vedoucí soutěže Amatérská hokejka.

9) Jako soutěžní jsou počítána čtyři kola z pěti. Páte kolo je určeno k případným dohrávkám z odložených prvních čtyř kol. Zbylé zápasy jsou dohrávány jako přátelské. Jako soutěžní kolo je bráno odehrání jednoho zápasu daného týmu se všemi soupeři.